Drobné ovocie

Drobné ovocie je charakteristické vysokou nutričnou hodnotou, preto ho odborníci zaraďujú medzi nutraceutiká. Drobné ovocie má prínos pre ľudské zdravie, vzhľadom k jeho vysokej nutričnej hodnote a obsahu antioxidantov. Je všeobecne jedným z najbohatších zdrojov antioxidantov spomedzi čerstvého ovocia a zeleniny. Z tohto dôvodu je často považované za funkčnú potravu a je významnou surovinou pre potravinársky a farmaceutický priemysel.
Zoradiť podľa:
Zobraziť:

16,10€

button_quickview

Figovník Bornholm – Ficus carica „Bornholm“   Figovník obyčajný „Bornholm“ je odroda, ktorá spoľahlivo rastie a plodí v našich, slovenských klimatických podmienkach. Odroda vznikla selekciou odr..

button_quickview

20,50€

button_quickview

Figovník obyčajný „panašovaný“ TIGER - Ficus carica PANACHE, TIGER   Opis: Naozaj veľmi výnimočná odroda figovníka, v zahraničí známa aj pod menom "Pruhovaný tiger". Má prekrásne atraktívne z..

button_quickview

20,10€

button_quickview

Figovník obyčajný „Peretta“ - Ficus carica „Peretta“   Hovorí sa mu aj Severský figovník „ Peretta “.   Opis: Figovník peretta bol vyšľachtený uprostred hornatých Álp, vo šv..

button_quickview

10,10€

button_quickview

Goji - kustovnica čínska (Lycium chinense L.) / rastlinky, bylinky v kvetináči   Čeľaď - Solanacea – Ľuľkovité.   Ázijský životabudič a „zázrak“   Presnejšie v tomto sl..

button_quickview

9,60€

button_quickview

Rakytník rešetliakovitý, reštliakový, samica - (Hippophae rhamnoides L.), samička  / živé rastlinky, bylinky v kvetináči  Jedná sa o samičie rastliny, samec sa objednáva zvlášť  Rastlinka nazýva..

button_quickview

8,90€

button_quickview

Rakytník rešetliakovitý, reštliakový, samec, odroda Pollmix - (Hippophae rhamnoides L.), samec  / živá rastlinka, bylinka v kvetináči  Jedná sa o samca, teda samčie rastliny, samica sa objednáva zv..

button_quickview
Zobrazené 1 až 6 z 6 (1 stránok)